ikinci el koltuk takımı bursa

 

BADEMLİ SPOT İKİNCİ EL 0537 603 72 45

Bursamızın gelişmiş ilçelerinden olan Nilüfer ilçesi adını Orhan Gazi‘nin eşi Nilüfer Hatun dan almıştır. Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan Nilüfer ilçesinde, son sayımlara göre 397.303 kişi yaşıyor. Ellerindeki ikinci Kanepe ve El Koltukları değeri fazla düşmeden elden çıkarmak isteyen kişiler genelde Nilüfer İkinci El Koltuk Alan Yerler diye internet üzerinden arama yapıyor. Eşyalarını uygun fiyata satabilecekleri firmaları araştırıyor. Sizlerde İkinci El Kanepe-Koltuk Satmak isteyen kişilerden iseniz doğru adrestesiniz.

Nilüfer ilçesinde ikinci el koltuklarınızı adresinizden teslim alıyoruz.  Her marka Kanepe, Çekyat, Köşe Koltuk takımı, Tekli koltuk, Berjer ve koltuk takımlarınızı değerini düşürmeden, piyasa fiyatlarından satın alıp, ödemenizi nakit olarak yapıyoruz.

Whatsapp veya Facebook sayfamız üzerinden ürüne ait Koltuk fotoğrafını gönderin, ekibimiz incelesin hemen fiyatını çıkarsın. 15 yıldır Bursa ikinci el eşya pazarında olan firmamız 2.el eşya alım satım ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda, bize Bursa içinde her türlü ikinci el eşya satımı yapabilirsiniz.

Şimdi Arayın teklifimizi alın0537 603 72 45

Piyasada en çok vitrinde olan koltuk markalarında olan RomanoDizayn, 3A Mobilya, Like Aksesuar, Sera Home, Futon, Sitdown, Vivense, Evgör, Asedia, Delcatu, Serhat Mobilya, İnegöl mobilya‘nın alım işlemlerini yapmaktayız. Koltuk takımı satın alırken mobilyanın sağlamlığı, rengi, ebatları, deseni, ergonomisi ve fiyatı ve temiz olması dikkate alınması gereken ilk mobilya kriterlerindendir.  Gürgen,kayın ağacı gibi ağaçlardan yapılan mobilya iskeletleri, profil, sunta ve kavak ağacı iskeletlerine nazaran oldukça sağlam olmaktadır. Bir diğer önemli nokta ise Süngerin kalitesidir. Ağır gramajlı süngerler tercih edimesi daha kullanışlı olacaktır. Son olarak koltuk cilasına dikkat etmeliyiz. Parlak ürünler yerine mat yada ipek mat cilalı ürünler uzun ömürlü olacaktır. Koltuk kumaşının dayanıklı olanları genelde sık dokumalı kumaşlardır ve temizlenmesi oldukça kolaydır.Bizlerde müşterilerimize ikinci el mobilya satarken bu kriterler doğrultusunda satın aldığımız ürünleri pazarlıyoruz.

Önceliğimiz Müşterilerimiz.

Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget