Evinizi yada ofisinizi yenilemek, eski ikinci el ev eşyalarınızı piyasa değerinden elden çıkarmak istiyorsanız, Bademli Spot sizi bu külfetten kurtarıyor. Geniş ağı ile Bursa‘nın İnegöl ilçesindede ikinci el mobilya ve beyaz eşyalarınızı nakit olarak satın alıyor.  Yıllardır ikinci el eşya alım satımı üzerine yoğunlaşmış firmamız, ürünlerinizi adresinizden teslim alarak ödemelerinizi anlaşmaya varılan fiyat üzerinden anında yapıyor. İkinci el piyasasında öncü olan firmamız temiz ve az kullanılmış 2.el ürünleri ve garantisi olan spot sıfır ürünlerin alım ve satımını yapmaktadır. İlk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Hemen Şimdi Ulaşın. BADEMLİ SPOT İKİNCİ EL 0537 603 72 45 

İnegöl’ün Bizans Dönemi’ndeki eski adı Angelacoma’dır. İnegöl, İnegöl Mobilyası, İnegöl Köftesi, Oylat Kaplıcaları, İnegöl Ayçekirdeği, İlk Sivil mehterimiz gibi marka zenginliğine sahip bir ilçemiz. Türkiye’nin ilk Mobilya İhtisas Sanayi Bölgesine sahiptir. Bursa‘nın merkez dışındaki en büyük ilçesi olan İnegöl’ün nüfusu son verilere göre 255.032. Nüfus çoğalışındaki ana etken şüphesiz son yıllarda hızla büyümüş ve göç almış olması. İnegöl geniş caddeleri ve alışveriş merkezleri ile oldukça gelişmiş bir ilçe.  inegöl ikinci el eşya piyasasındaki talepte gelişim çizgisinde ilerliyor.

Her türlü Mobilya, Koltuk, Kanepe, Bilgisayar, Fırın, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Led Tv, Buzdolabı, Gardrop gibi ikinci el ev eşyalarınız için dilediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget