images (5)

Bademli Spot,  İkinci El ürünlerinde müşterilerinin alım satım taleplerini uygun fiyat teklifleri ile karşıladığı gibi Led Tv elektronik eşyadada aynı özgüvenle ve deneyimle yoluna devam ediyor.

Whatsapp hattı

Öncelikle Led Tv‘yi biraz daha yakından tanımak istersek  LCD ile arasındaki farkları incelememiz bize oldukça açıklayıcı olacaktır.  Led Tv’ler LCD televizyonlara nazaran daha az elektrik harcalar. Ayrıca Siyah rengi ve diğer renkleri ekrana daha kaliteli yansıtır. Led Televizyonlar yandan aydınlatma sistemini kullandığı için beyaz renkler bazen izleyenlerin gözünü kamaştırabilir.

Sizlerde bu yeni tv deneyimine sahip olmanın zamanı geldi diyorsanız, bize ulaşın. Stoklarımızda ki İkinci El Led Tv ürünlerimizle sizleri tanıştıralım.

Hemen şimdi arayın. BADEMLİ SPOT İKİNCİ EL EŞYA : 0537 603 72 45

İkinci El yada Spot Led Tv satmak istiyorsanız, siz değerli müşterilerimizin bu talebinde yanında olmaktan memnuniyet duyacağız. İkinci El sektöründe uzmanlaşmız ekibimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken şimdi ürün fotoğrafınızı çekip bize whatsapp üzerinden yollamak. Hızlı Teklif ile İkinci El Led Tv‘niz fiyatlandırılır ve kabul etmeniz durumunda adresinizden teslim alınır.

Ödemeler Hemen Nakit olarak yapılır.

Nakit
Ürün alım satımında Axen, Grundig, LG, Philips, Samsung, Seg, Sony, Regal ve Vestel başta olmak üzere tüm televizyon markalarının az kullanılmış temiz yada garantisi devam eden Spot ürünlerini alıp satıyoruz. 

İlk önceliğimiz temiz ve kaliteli ürünlerin müşterilerimiz arasında el değiştirmesini sağlamak.

Hemen şimdi Bademli Spot‘a gelin. karlı çıkın.

Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget