18699527_698490793670743_3890002968998677107_o

Bademli Spot sektöre yüksek kaliteli, kullanışlı, konforlu ve ekspertizi yapılmış ikinci el eşyaları, uygun fiyatlarla sunarak, ticaret şartlarına ve etiğine uygun olarak büyümeyi Bursa İkinci El Eşya piyasasında lider olmayı hedefler. Bademli Spot müşterilerine ekspertizleri yapılmış ikinci el ev eşyalarıyla birlikte samimi, dürüst ve müşteri merkezli hizmet anlayışı sunar.

Vizyonumuz

Görevimiz, Bursa İkinci El Eşya Pazarına ekspertizleri yapılmış kalite seviyeleri yüksek, garantili ikinci el ev eşyaları sağlamaktır. Bademli Spot olarak, ikinci el piyasasında lider olmayı hedeflemekteyiz.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti iş kurallarımızın temelidir. . Bizim için her zaman müşterimiz ön planda, haklı, değerlidir.

Sorumluluklarımız

Profesyonellik,  markamızın temelidir. İş hayatımızın her adımında daha kaliteli olmak için başarılarımız kadar hatalarımızı da kabullenir, kendimizi geliştirmekten vazgeçmeyiz.

İletişim

İletişim ile Bilgiyi ve yeniliği paylaşırız. Bademli Spot olarak biz bu değerleri benimser ve gelişmeleri için çaba göstermeyi unutmayız. Başarımızın temelinde, Çözümcü Bademli Spot ruhumuz vardır. İsteklerinizi gerçeğe dönüştürmeyi başarırız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • İkinci El Satanlar

    İkinci El Eşya Satan Yerler Bursa – 0 537 603 72 45

  • İkinci El Eşya Alan Yerler

    İkinci El Eşya Alan Yerler Bursa – 0 537 603 72 45


Get Widget