Comprar-electrodomesticos-online-600x350

Bursa Dikkaldırım Mahallesi Bursa’nın nüfüs ve modernize olarak yoğunlaşmakta olan mahallelerinden biri. Yeni apartmanların ardı ardına yapımları ve çevre düzenlemeleri ile oldukça kalabalık bir hal aldı. Bu orantıda ikinci el eşya ve diğer ihtiyaçlarında yerli yerinde karşılanması gerekiyor. Bizler İkinci Ev Eşyası piyasasındaki bu boşluğu Bademli Spot olarak dolduruyoruz ve Dikkaldırım mahallesindeki ev eşyalarınızı en uygun fiyatlar ile satın alıyoruz.

Whatsapp hattı

İkinci El Eşya piyasasını oluşturan temel işleyiş uzun süre kulanılan mobilya ve beyaz eşya gibi eşyaların tatmin edici fiyatlarla nakite çevrilme ihtiyacıdır. Bu süreçte en önemli noktalardan biri şüphesiz ikinci el eşyaların fazla deforme olmadan el değiştirmesidir. Bu amaçla ikinci el ürün alırken yıpranmamış temiz kullanılmış ev eşyaları almayı tercih ediyoruz. Yeni ürünleri olduğu halde evini yenilemek fazla para ve zaman kaybetmeden nakit ihtiyacını karşılamak isteyen müşterilerimizde bizi ziyaret etmektedir. Deneyimli ekibimiz ile sorunlarını çözüp ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Garantisi devam eden sıfır kutu eşyalarını almayada talibiz. Ücretsiz keşif ile birlikte piyasa trendlerindeki değerinden ikinci el eşya alım satımı yapıyoruz.  Genç ve dinamik bir ekibimiz var. Ürünlerinizi adresinizden ücretsiz teslim alırken bu işi oldukça pratik ve tecrübeli bir şekilde zamanınızı çalmadan yapıyoruz.

Whatsapp0537 603 72 45 

Sizlerde İkinci El Eşyalarınızı paraya çevirmek için şimdi bize ulaşın.

Bademli Spot İkinci El’de tecrübe.

 

Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget