Osmangazi ikinci el eşya

Bursa‘nın İkinci El Eşya Alım Satımı yapılan tüm ilçelerinin merkezindeki Osmangazi İlçesi, ismini Osmanlı padişahı Osman Gazi’den almıştır. Bursa‘nın en çok nüfusa sahip ilçesidir. Bursa‘daki en kalabalık ilçe olan Osmangazi İlçesi 136 tane mahalleden oluşmaktadır. Bursa‘nın tarihi ve kültürel mekanlarını içinde barındırır. Bu büyük metropol ilçesi kentin ekonomik ve kültürel açıdan en gelişmiş ilçesidir.

OSMANGAZİ’NİN HER NOKTASINDAN İKİNCİ EL EŞYALARINIZI ALMAK YADA SATMAK VE DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

Bursa İkinci El Eşya Pazarının en aktif olduğu bölgelerden olan Osmangazi ilçesi,  piyasaya yön veren Bademli Spot ile İkinci El Eşya Pazarında ihtiyaçlarına çözüm bulmakta zorlanmıyor.  Bizimle iletişime geçen müşterilerimize kaliteli ve temiz kullanılmış ürünler sunmak önceliğimiz.

Bademli Spot olarak, müşterilerimizin ikinci el eşya ihtiyaçlarına en iyi çözümleri bulmak ve eşya alım satımlarını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Whatsapp hattı

İkinci El Eşya Alış ve Satış ihtiyaçlarınız için bize aşağıdaki iletişim yollarından ulaşabilirsiniz.

Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin Whatsapp : 0537 603 72 45 

Belkide çayımızı içmek ve ürünlerimizi görmek istersiniz ;

İşte Adresimiz :Kayhan Demirciler Çarşısı No:39 Bursa

Son teknoloji İkinci El buzdolabı, led tv, fırın, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya ve koltuk takımı, yatak odası takımı ve kanepe gibi diğer tüm Ev Eşyası ürünlerinin alım ve satımı için bizimle haftanın tüm günü 08:00 – 19:30 arası dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bademli Spot İkinci El’de tecrübe.

Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget