bursa ikinci el arcelik no frost

BADEMLİ SPOT İKİNCİ EL 0537 603 72 45 

Buzdolabınızı yenilemek ve No Frost Buzdolabınızı zarar etmeden elden çıkarmak mı istiyorsunuz, İkinci elin doğru adresi Bademli Spot ile bu gerçekten çok kolay.

Samsung, Liebherr, Altus, Beko, Siemens, Arçelik, Profilo,Hotpoint Ariston,LG, Bosch, Electrolux, Regal, Vestel, Finlux, Grundig, Indesit, Uğur, Sharp, Hoover, Frank, Hotpoint,Sunny, AEG,Bexel, BEXELL, Vestfrost, Dijitsu, Premier, Simfer,Zanussi Marka solo ve ankastre ikinci el no frost buzdolabı alım ve satımı yapmaktayız. No Frost Buzdolapları çift kapılı, tek kapılı, Kombi tipi, gardrop tipi, büro tipi olarak özelliklerde ve tasarımlarda modellere sahiptir. Bütün modellerin alım ve satımını yapıyoruz. BURSA içi İkinci El No Frost Buzdolabı satmak için bize ulaşabilirsiniz. En çok üretilen ve tercih edilen No Frost Buzdolabı renkleri Beyaz, İnox ve gümüş renkleridir. Siyah, kırmızı, bej ve gri renklerde üretilmiş No frost buzdolaplarıda piyasada yerini almıştır. Dondurucu özelliği olarak No frost en çok tercih edilen buzdolabı dondurucu özelliğidir. Statik, Low frost ve Smart frost dondurucu özelliklere sahip buzdolaplarıda mevcuttur. No frost Buzdolabı piyasa incelemesi yaptığımızda en çok dijital üretim kontrol paneline sahip modeller varsada Dijitale yakın mekanik kontrol panelli modellerinde olduğunu görüyoruz. Modeller en çok A+ ve A++ enerji sınıflarına dahil.  Piyasadaki No Frost modellerin toplam hacmi ise 150-299, 1-149, 300-499 ve 500+ (lt) arasında değişiyor.

Whatsapp üzerinden 2.el No Frost Buzdolabınızın fotoğrafını yollayın, anında teklif alın.

Hemen Şimdi Ulaşın. 0537 603 72 45

Nilüfer, Görükle, İnegöl, Özlüce ve Bursa Merkez tüm Bursa‘da ikinci el eşya ağımız mevcuttur. Bizi aramanız yeterli, No frost buzdolabınız değerinden adresinizden teslim alınır.

Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget