Elektronik eşya

Yepyeni Bir İkinci El Deneyimi

BADEMLİ SPOT İKİNCİ EL EŞYA : 0537 603 72 45

Bademli Spot İkinci El Eşya Alanlar Bursa bit pazarında 2002 yılından beri müşteri memnuniyeti ile faaliyet gösteren Elektronik ikinci El Eşya, büro malzemeleri, beyaz eşya, oturma ve yatak odası takımı alım satımı üzerine deneyim kazanmış köklü bir firmadır.

İkinci El Elektronik Eşyalarınızı satmak istiyorsanız anında nakit olarak satın alıyoruz.  Bademli Spot’u ikinci el eşya piyasasında farklı kılan size sunulan alım teklifleri. Size verilen tüm fiyat teklifleri piyasa verileri takip edilerek veriliyor. Elektronik eşyaların kalitesine göre fiyatlandırma yapılarak müşteri taleplerine yakın fiyat teklifini sunmaya çalışıyoruz. Hemen şimdi arayın yada whatsapp ile elektronik eşyanızın fotoğrafını yollayın. Fiyat teklifimizi sunalım.

Whatsapp :  0537 603 72 45

Tel : 0 (224) 224 36 51 

Elektronik eşyalar arasında en çok satılanlardan biri şüphesiz televizyonlar. İlk tv 1923 yılında John Logie Baird tarafından ingilterede icat edildi. 1926 yine Baird tarafından ilk yayın gerçekleştirilsede, elektronik eşya olarak satılmaya 1930’lu yılların başında başlandı. O günlerden beri en çok satışı yapılmış elektronik eşyalardan biri olarak karşımızda duruyor. Sizlerde Arçelik, Samsung, Vestel, Lg, Beko,Philips, Regal, Aony,  Sunny, Altus, Awox marka en çok satan markaların ve diğerlerinin İkinci El Elektronik Eşya ürünlerinizi bize satarak anında değer kazandırabilirsiniz.  Nilüfer, İnegöl, Yalova, Gemlik, Görükle, Özlüce, Karacabey dahil tüm Bursa içinde profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.  Elektronik eşyalarınızı çalışma saatlerimiz içinde sizi yormadan hemen adresinizden alıyoruz.

Bademli Spot İkinci Elde Güven.

Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget