İkinci el eşya

Bademli Spot Bursa halkının ihtiyacı olan,  İkinci El Eşya faaliyetlerinin kentin her noktasına müşteri memnuniyetiyle ulaşmasını sağlamak amacı ile Nilüfer ilçemizin İhsaniye mahallesinede erişim sağlamaktadır.  Haftanın her günü O8:00 – 19:30 arası ne zaman bize ihtiyaç duyarsanız bizi arayın. İkinci El Eşyalarınızı adresinizden teslim alıp nakit gereksinimlerinizi karşılıyoruz.  Dilerseniz whatsapp, facebook yada telefon iletişim kanallarımızdan biriyle bizimle irtibata geçerek elinizden çıkarmak istediğiniz İkinci El Eşyalarınızı nakite çevirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

İHSANİYE’NİN HER YERİNDEN İKİNCİ EL EŞYALARINIZI SATMAK VE DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

Whatsapp hattı

İkinci El buzdolabı, led Tv,  micro dalga fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, koltuk, kanepe, mobilya takımı her türlü ikinci el beyaz eşya ve mobilyalarınızı çok değer kaybetmeden satmak istediğinizde ürünün fotoğrafını bize yollayın. Hepsi bu kadar. Uzman ekibimiz en kısa sürede piyasa verilerine göre eşya ekspertizini belirleyip en uygun fiyatı çıkartarak size teklifini sunacaktır. Anlaşma sağlandıktan sonra arkanıza yaslanın ve İkinci El Eşyalarınızı sizin istediğiniz zaman diliminde İhsaniye mahalesindeki adresinizden teslim almamız için bizi bekleyin. İşinde uzmanlaşmış profesyonel deneyime sahip ekibimiz ikinci el eşyalarınızı teknik bir biçimde yerinden alacaktır. Ödemelerimiz müşteriden ikinci el ürünleri teslim alırken kapıda nakit olarak yapılmaktadır.

DİĞER İLETİŞİM KANALLARIMIZ

Tel : 0 (224) 224 36 51 

Adres: Kayhan Demirciler Çarşısı No:39 Bursa

Bademli Spot İkinci El’de yardımcınız. 

 

Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget