İkinci el eşya

Bursa‘da insan popülasyonun en çok olduğu mahallelerden biri olan Osmangazi ilçesine bağlı olan Hüdavendigar Mahallesi 70 Bin civarı nüfusu ile Bursa’nın en kalabalık mahalesi listesinden ilk sıralarda. Evinizdeki ev eşyalarınızı yenilemek ve ikinci el olanları elden elinizden çıkarmak istiyorsunuz.  Doğru ve güvenli adrestesiniz. Bademli Spot İkinci El Eşya olarak Bursamızın bu güzide mahallesindede İkinci El elden çıkarmak ve değer kazandırmak istediğiniz ev eşyalarınızın uzman eksperlerimiz ile değerini belirleyerek anında nakite çeviyoruz.

Whatsapp hattı

Bilimsel araştırmalara göre çok yada az sayıda beyaz eşya kullanımı toplumun kalkınma seviyesini belirleyen göstergelerden biri.  Bu belirleyici kritere göre gelişmiş toplumlar çok,  az gelişmiş toplumlarsa az beyaz eşya kullanıyor. Gelişmiş toplumlardan olan Türkiye’nin en büyük dördüncü Büyükşehiri olan Bursamızda beyaz eşya ve ev eşyaları piyasası oldukça hareketli bir piyasadır.

Bademli Spot olarak Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, fırın gibi beyaz eşyalarınızı ve oturma odası koltuk takımı, kanepe, yatak odası takımı gibi ev eşyalarınızın İkinci El Eşya piyasası değerinden alım satımını yapıyoruz.

HÜDAVENDİGAR MAHALLESİNDE İKİNCİ EL EŞYA ALMAK YADA SATMAK İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ. 

Ürününüzü satmadan önce whatsapp hattımızdan online destek almayı unutmayın. En iyi teklifimizi sunmak sizleride bekliyoruz.

TÜM İLETİŞİM KANALLARIMIZ

Whatsapp0537 603 72 45

Tel : 0 (224) 224 36 51 

Adres: Kayhan Demirciler Çarşısı No:39 Bursa

Bademli Spot İkinci El’de güvenilir yardımcınız. 

 

Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget