Fsm ikinci el eşya

Bursa‘nın en popüler caddelerinden biri olan Nilüfer‘deki Fatih Sultan Mehmet Bulvarında (Fsm) İkinci El Eşya Alan yerleri arıyorsanız, Bademli Spot İkinci El Eşya firmamız hemen adresinize gelip ücretsiz keşif yaparak eşyalarınızı satın alabilir.

Fsm Bulvarı Nilüfer ilçesinin gelişmesi ve nüfus artışı ile birlikte her ne kadar Bursa Merkezinin dışında kalsada Bursa‘nın bilinen caddeleri arasına girmeyi başardı. Şimdilerde ise Fsm bulvarının Bursa‘nın İstanbul istiklal caddesi dediğimiz cumhuriyet caddesi gibi bir görünüme kavuşması için Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni bir çalışma başlatıldı. Proje kapsamında bina cepheleri yenilenecek, yürüyüş için yaya kaldırımları, parklanma ve bisiklet yolları oluşturulacak, ortasından nostaljik bir tramvay geçecek. Bu yenilenme ile Şanzelize bir görüntüye kavuşmuş olacak.

Sizlerde ev eşyalarınızı yenilemek ve evlerinizde farklı bir dizayn yapmak istiyorsanız ilk işiniz İkinci El Eşyalarınızı fazla değer kaybetmeden satmak olacaktır. İşte biz Bademli Spot olarak size bu konuda her türlü yardımı yapmaya hazırız.

Whatsapp hattı

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

– Ücretsiz Keşif

– Whatsapp Üzerinden Fiyat Teklifi

– Ürünleri Değerinden Satın Alma

– Nakit Ödeme

– 15 Yıllık Tecrübe

Whatsapp0537 603 72 45 

Bursa Fsm Bulvarında İkinci El Eşyalarınızı nakite çevirmek bu kadar kolay olmamıştı. Hemen arayın yada zamandan tasarruf etmek için online destek alın. Alanında uzman olan ekibimiz size yardımcı olmak için bekliyor.

Bademli Spot İkinci El’de tecrübe.

 

 

Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget