Demirtaş ikinci el eşya

Bursa Demirtaş bölgesi Bursa İkinci El Eşya pazarında ileride büyük bir hareketlenmenin yaşanacağı yerlerden biri olarak dikkat çekiyor. Bunun en büyük sebebi kuşkusuz Demirtaş bölgesinin Bursa‘nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olması. 2009 Yılında 19000 olan Demirtaş nüfusu aradan geçen 8 yılda 85000 nüfusa ulaşarak çok belirgin bir artış yaşadı. Bu gelişim aynı paralelde yatırımlarıda beraberinde getirdi. Osmangazi Belediyesi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın Demirtaş hakkında yakınlarda yaptığı açıklamada bölgede yeni imarların açıldığını söylemişti. Özellikle Demirtaş‘ın Ayazma mevkisinde modern bir şehir ortaya çıkartmak için toplu konut planlamaları yapılıyor. Bu gelişim Bursa Demirtaş taraflarını daha modernize ederken nüfusu ve arz talep dengesinide zincirleme etkileyecektir.

İkinci El Eşya Al Sat yapmak isteyenler Bursa‘nın her bölgesinde olduğu gibi Demirtaş bölgesinde bu ihtiyaçlarını karşılamak için çözümcü bir İkinci El Eşya şirketine ihtiyaç duymaktadır.  Ürünlerinizi satarken size değer ve zaman kaybettirmeyecek Bademli Spot, 2007 Yılından beri Osmangazi’ye bağlı olan Demirtaş bölgesindede ikinci el eşyada yardımcınız.

Vestel, Arçelik, Bosch, Beko, Samsung, Profilo, Regal, Ariston başta olmak üzere tüm markaların İkinci El Alım ve Satımını yapmaktayız. Yatak Odası, Kanepe ve Koltuk Takımlarınızada talibiz.

TEK YAPMANIZ GEREKEN BİZİ 0537 603 72 45 HATTIMIZDAN ARAMAK YADA WHATSAPP ARACILIĞI İLE İLETİŞİM KURMAK.

Whatsapp hattı

Müşterilerimiz Neden Bizi Tercih Ettiler ?

– Ücretsiz Keşif

– Müşteri Memnuniyeti

– Whatsapp Üzerinden Hızı Fiyat Teklifi

– Ürünleri Değerinden Satın Alma

– Nakit Ödeme

– 15 Yıllık Tecrübe

–  Bursa İçi Ücretsiz Nakliye

Yolunuz Kayhan’a düşerse tanışmak için bizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Adres : Kayhan Demirciler Çarşısı No:39 Bursa

Bademli Spot İkinci El’de tecrübe.

Share →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget